Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Bratislavské visuté záhrady
Pomôžme vytvoriť nové dominanty Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Projekt > Spoločenská zodpovednosť
 

Spoločenská zodpovednosť

Záhrady
Koncept spoločenskej zodpovednosti firiem reflektuje záujem o kvalitu života širšej komunity a presahuje primárny cieľ ekonomického zisku. Ide o dobrovoľné správanie sa firmy, ktorej nie je ľahostajný život a kvalita života svojich zamestnancov, ich rodín, klientov či obyvateľov mesta, v ktorom pôsobí. Takáto firma potom iniciatívne a nad rámec vyžadovaný zákonom zohľadňuje vo svojej činnosti tiež filantropický, sociálny a environmentálny rozmer.

Projekt Bratislavské visuté záhrady vo významnej miere predpokladá práve financovanie v duchu spoločenskej zodpovednosti firiem. S týmto motívom by mohlo vzniknúť konzorcium, ktorého cieľom je práve realizácia projektu budovania terasovitých záhrad nad Bratislavou s nádhernými panoramatickými pohľadmi. V hlavnom meste Slovenskej republiky a v jeho okolí pôsobí množstvo domácich aj zahraničných firiem. Veríme, že mnohé z nich sú vnímavé na kvalitu života v Bratislave, a aj preto im chceme ponúknuť partnerstvo pre Bratislavu a pre Slovensko, pre obyvateľov a návštevníkov mesta, pre súčasné a budúce generácie.

 
 

Odkazy

  • Záhrady vo svete
    Krásne parky a záhrady vo svete - miesta kvalitnej zelene, kultúrnych podujatí, príjemného trávenia voľného času. Inšpirácia pre projekt Bratislavské visuté záhrady.

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > O projekte > Spoločenská zodpovednosť

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa
| O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies