Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Bratislavské visuté záhrady
Pomôžme vytvoriť nové dominanty Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Press
 

Výstava študentských prác v Nitre

SPU v Nitre
Po Bratislave si prvé vizualizácie zamýšľaného reprezentatívneho terasovitého parku nad hlavným mestom môžu záujemcovia pozrieť už aj v Nitre. Práce študentov s témou Bratislavských visutých záhrad sú vystavené na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v rámci Nitrianskych univerzitných dní.
 

 
 
Verejnosť si môže v týchto dňoch prezrieť postery študentských prác s témou Bratislavských visutých záhrad v Nitre. Vystavené sú v priestoroch Slovenskej poľnohospodárskej univerzity (SPU) pri príležitosti VIII. ročníka Nitrianskych univerzitných dní. Ide o spoločné podujatie oboch nitrianskych univerzít (Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a Univerzity Konštantína Filozofa) v spolupráci s mestom Nitra. Návštevníci si výstavu môžu pozrieť v hlavnej budove SPU pod univerzitnou Aulou do piatka 7. mája 2010. Aj ďalšia verejnosť a odborníci tak môžu lepšie spoznať ideu budovania reprezentatívneho parku Slovenska v jeho hlavnom meste Bratislave. Významnou súčasťou projektu visutých záhrad je od jeho začatia práve odborná účasť akademického prostredia a aktívna participácia univerzitných študentov a pedagógov. Prvé vizualizácie projektu vznikli v spolupráci s Fakultou architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a s Fakultou záhradníctva a krajinného inžinierstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.


 
Kontakt: Web editor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.5.2010 / 4.5.2010

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > O projekte > Aktuálne
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa
| O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies